GDZ8V2B-E3-18 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Similar
Central Semiconductor Corp
Similar
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Dioder - zener 8.2 V 200 mW ±2% Ytmontering SOD-323
GDZ8V2B-E3-18
DigiKeys produktnummer
GDZ8V2B-E3-18-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GDZ8V2B-E3-18
Beskrivning
DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD323
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Impedans (max) (Zzt)
30 Ohms
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
500 nA @ 5 V
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Artikelstatus
Aktiv
Tolerans
±2%
Basproduktens nummer
Effekt - max
200 mW