BZX84-C6V8,215 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
onsemi
I lager: 0
Datablad
Similar
onsemi
I lager: 12 412
Datablad
Diotec Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Dioder - zener 6.8 V 250 mW ±5% Ytmontering TO-236AB