BZX84-C18,215 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 0
Datablad
Direkt
onsemi
I lager: 0
Datablad
I lager: 454
Similar
Panjit International Inc.
Similar
Diotec Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
I lager: 897
Dioder - zener 18 V 250 mW ±5% Ytmontering TO-236AB