BZX84-C12,235 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 61 889
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
I lager: 1 093
Datablad
Similar
onsemi
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
Dioder - zener 12 V 250 mW ±5% Ytmontering TO-236AB