BZX84-B8V2,215 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 1 802
Datablad
Similar
onsemi
I lager: 14 935
Datablad
onsemi
Texas Instruments
I lager: 244
Dioder - zener 8.2 V 250 mW ±2% Ytmontering TO-236AB