BZX585-C12,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Diodes Incorporated
I lager: 3 320
Datablad
Direkt
onsemi
I lager: 1 590
Datablad
onsemi
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
Panjit International Inc.
Comchip Technology
Comchip Technology
Diodes Incorporated
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
I lager: 874
Dioder - zener 12 V 300 mW ±5% Ytmontering SOD-523