EDZVT2R12B
DigiKeys produktnummer
EDZVT2R12BTR-ND - Remsa och spole (TR)
EDZVT2R12BCT-ND - Remsbit (CT)
EDZVT2R12BDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EDZVT2R12B
Beskrivning
DIODE ZENER 12V 150MW EMD2
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder - zener 12 V 150 mW ±2% Ytmontering EMD2
EDA-/CAD-modeller
EDZVT2R12B Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Impedans (max) (Zzt)
30 Ohms
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
100 nA @ 9 V
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tolerans
±2%
Basproduktens nummer
Effekt - max
150 mW