BZX384-C4V3,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 6 387
Datablad
Similar
Comchip Technology
I lager: 0
Datablad
Comchip Technology
onsemi
onsemi
I lager: 445
I lager: 3
Rohm Semiconductor
Dioder - zener 4.3 V 300 mW ±5% Ytmontering SOD-323