CZRFR52C4V3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Dioder - zener 4.3 V 200 mW ±5% Ytmontering 1005/SOD-323F
CZRFR52C4V3
DigiKeys produktnummer
CZRFR52C4V3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CZRFR52C4V3
Beskrivning
DIODE ZENER 4.3V 200MW SOD323F
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CZRFR52C4V3 Modeller
Kategori
Ström - läckström @ Vr
5 µA @ 1 V
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
900 mV @ 10 mA
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%
Leverantörens enhetsförpackning
1005/SOD-323F
Effekt - max
200 mW
Basproduktens nummer
Impedans (max) (Zzt)
95 Ohms