MM3Z4V3ST1G
DigiKeys produktnummer
MM3Z4V3ST1GOSTR-ND - Remsa och spole (TR)
MM3Z4V3ST1GOSCT-ND - Remsbit (CT)
MM3Z4V3ST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MM3Z4V3ST1G
Beskrivning
DIODE ZENER 4.3V 300MW SOD323
Tillverkarens standardleveranstid
44 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder - zener 4.3 V 300 mW ±3% Ytmontering SOD-323
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MM3Z4V3ST1G Modeller
Kategori
Ström - läckström @ Vr
3 µA @ 1 V
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
900 mV @ 10 mA
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Tolerans
±3%
Leverantörens enhetsförpackning
SOD-323
Effekt - max
300 mW
Basproduktens nummer
Impedans (max) (Zzt)
90 Ohms