BZX384-B4V3,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 2 293
Datablad
Similar
onsemi
I lager: 1 841
Datablad
Similar
I lager: 3
Taiwan Semiconductor Corporation
Rohm Semiconductor
Dioder - zener 4.3 V 300 mW ±2% Ytmontering SOD-323