UFZVTE-174.3B
DigiKeys produktnummer
846-UFZVTE-174.3BTR-ND - Remsa och spole (TR)
846-UFZVTE-174.3BCT-ND - Remsbit (CT)
846-UFZVTE-174.3BDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
UFZVTE-174.3B
Beskrivning
DIODE ZENER 4.3V 500MW UMD2
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder - zener 4.3 V 500 mW ±3,16% Ytmontering UMD2
Kategori
Impedans (max) (Zzt)
40 Ohms
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
5 µA @ 1 V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
150°C (TJ)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - Zener (Nom) (Vz)
Inkapsling/låda
Tolerans
±3,16%
Leverantörens enhetsförpackning
UMD2
Effekt - max
500 mW