BZX384-C3V6,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 8 905
Datablad
Similar
Comchip Technology
I lager: 0
Datablad
Comchip Technology
onsemi
onsemi
Rohm Semiconductor
Dioder - zener 3.6 V 300 mW ±5% Ytmontering SOD-323