BZX384-B15,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
Comchip Technology
I lager: 0
Datablad
Diotec Semiconductor
onsemi
onsemi
Rohm Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Dioder - zener 15 V 300 mW ±2% Ytmontering SOD-323