MM3Z15VT1G är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 5 000
Datablad
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 13 346
Datablad
Comchip Technology
I lager: 1
Dioder - zener 15 V 300 mW ±5% Ytmontering SOD-323
SC-76, SOD-323
MM3Z15VT1G
DigiKeys produktnummer
MM3Z15VT1GOSTR-ND - Remsa och spole (TR)
MM3Z15VT1GOSCT-ND - Remsbit (CT)
MM3Z15VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MM3Z15VT1G
Beskrivning
DIODE ZENER 15V 300MW SOD323
Tillverkarens standardleveranstid
53 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MM3Z15VT1G Modeller
Kategori
Ström - läckström @ Vr
50 nA @ 10.5 V
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
900 mV @ 10 mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Tolerans
±5%
Leverantörens enhetsförpackning
SOD-323
Effekt - max
300 mW
Basproduktens nummer
Impedans (max) (Zzt)
30 Ohms