NHD-1.91-176176B
DigiKeys produktnummer
757-NHD-1.91-176176B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NHD-1.91-176176B
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY OLED - 1.91"
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Displaymoduler - LCD grafiska OLED 8-bit, parallell, I2C, SPI 1,91" (48,51mm) 176 x 176
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NHD-1.91-176176B Modeller
Kategori
Pixlar
176 x 176
Gränssnitt
8-bit, parallell, I2C, SPI
Förpackning
Box
Styrenhetstyp
SSD1333
Artikelstatus
Aktiv
Punktstorlek
B 0,05 x H 0,18mm
Displaytyp
OLED
Bildpunktsavstånd
B 0,07 x H 0,20mm
Diagonal skärmstorlek
1,91" (48,51mm)
Basproduktens nummer
Visningsområde
B 35,29 x H 35,30mm