NHD-1.91-176176UBC3
DigiKeys produktnummer
757-NHD-1.91-176176UBC3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NHD-1.91-176176UBC3
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY OLED RGB 1.91"
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Displaymoduler - LCD grafiska Röd, grön, blå (RGB) OLED 8-bit, parallell, I2C, SPI 1,91" (48,51mm) 176 x 176
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NHD-1.91-176176UBC3 Modeller
Kategori
Visningsområde
B 35,50 x H 35,50mm
Tillverkare
Newhaven Display Intl
Pixlar
176 x 176
Förpackning
Box
Gränssnitt
8-bit, parallell, I2C, SPI
Artikelstatus
Aktiv
Styrenhetstyp
SSD1333
Displaytyp
OLED
Grafikfärg
Röd, grön, blå (RGB)
Diagonal skärmstorlek
1,91" (48,51mm)