NHD-1.69-160128B
DigiKeys produktnummer
757-NHD-1.69-160128B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NHD-1.69-160128B
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY OLED RGB 1.69
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Displaymoduler - LCD grafiska Transflektiv Röd, grön, blå (RGB) OLED 8-bit, parallell, I2C, SPI 1,69" (42,93mm) 160 x 128
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NHD-1.69-160128B Modeller
Kategori
Pixlar
160 x 128
Gränssnitt
8-bit, parallell, I2C, SPI
Förpackning
Tråg
Styrenhetstyp
SSD1333
Artikelstatus
Aktiv
Grafikfärg
Röd, grön, blå (RGB)
Displaytyp
OLED
Punktstorlek
B 0,05 x H 0,19mm
Displayläge
Transflektiv
Bildpunktsavstånd
B 0,07 x H 0,21mm
Diagonal skärmstorlek
1,69" (42,93mm)
Basproduktens nummer
Visningsområde
B 35,58 x H 28,86mm