GCM21BR71E474KA37K är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
I lager: 0
Datablad
YAGEO
YAGEO
I lager: 849
KEMET
KEMET
TDK
0.47 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
GCM21BR71E474KA37K
DigiKeys produktnummer
490-GCM21BR71E474KA37KTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GCM21BR71E474KA37K
Beskrivning
CAP CER 0.47UF 25V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
GCM21BR71E474KA37K Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)