CC7V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TB-QA är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Micro Crystal AG
I lager: 5 532
Datablad
MFR Recommended
Micro Crystal AG
I lager: 16 704
Datablad
Similar
I lager: 519
Similar
Abracon LLC
Abracon LLC
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
Citizen Finedevice Co Ltd
ECS Inc.
ECS Inc.
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, utan ledning
CC7V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TB-QA
DigiKeys produktnummer
2195-CC7V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TB-QATR-ND - Remsa och spole (TR)
2195-CC7V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TB-QACT-ND - Remsbit (CT)
2195-CC7V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TB-QADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CC7V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TB-QA Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 kOhms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
kHz kristall (justeringsgaffel)
Inkapsling/låda
Frekvens
32.768 kHz
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (3,2x1,5)
Frekvenstolerans
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,059" (3,20 x 1,50mm)
Lastkapacitans
12,5pF
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)