ECS-.327-9-12QS-TR
DigiKeys produktnummer
XC2286TR-ND - Remsa och spole (TR)
XC2286CT-ND - Remsbit (CT)
XC2286DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-.327-9-12QS-TR
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 9pF 90 kOhms 2-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ECS-.327-9-12QS-TR Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
90 kOhms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Typ
kHz kristall (justeringsgaffel)
Inkapsling/låda
Frekvens
32.768 kHz
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (2x1,2)
Frekvenstolerans
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,047" (2,00 x 1,20mm)
Lastkapacitans
9pF
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)