CM8V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TB-QA | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | CM8V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TB-QA |
Beskrivning | CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 11 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 32.768 kHz ±20ppm Kristaller 9pF 70 kOhms 2-SMD, utan ledning |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CM8V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TB-QA Modeller |
Kategori | ESR (Equivalent Series Resistance) 70 kOhms |
Tillv. | Driftläge Grundton |
Serie | Arbetstemperatur -40°C-125°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Klassificeringar AEC-Q200 |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp Ytmontering |
Typ kHz kristall (justeringsgaffel) | Inkapsling/låda |
Frekvens 32.768 kHz | Leverantörens enhetsförpackning 2-SMD (2x1,2) |
Frekvenstolerans ±20ppm | Storlek/dimension L 0,079" x B 0,047" (2,00 x 1,20mm) |
Lastkapacitans 9pF | Höjd - monterad (max) 0,024" (0,60mm) |