CM7V-T1A-LOW-ESR-32.768KHZ-9PF-20-TB-QA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Micro Crystal AG
I lager: 7 958
Datablad
Similar
Micro Crystal AG
I lager: 23 824
Datablad
ECS Inc.
ECS Inc.
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 9pF 50 kOhms 2-SMD, utan ledning
CM7V-T1A-LOW-ESR-32.768KHZ-9PF-20-TB-QA
DigiKeys produktnummer
2195-CM7VT1ALOWESR32.768KHZ9PF20TBQATR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CM7V-T1A-LOW-ESR-32.768KHZ-9PF-20-TB-QA Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 kOhms
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Klassificeringar
AEC-Q200
Frekvens
32.768 kHz
Frekvenstolerans
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,059" (3,20 x 1,50mm)
Lastkapacitans
9pF
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)