TDR-480-24
DigiKeys produktnummer
1866-4910-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TDR-480-24
Beskrivning
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
AC Nätaggregat för DIN-skena 1 Utgångar 24V 20A
Kategori
Effekt (Watt)
480W
Tillverkare
MEAN WELL USA Inc.
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Tillämpningar
Industriell, ITE (kommersiell)
Förpackning
Box
Effektivitet
92,5%
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-30°C-70°C (med nedstämpling)
Ingångstyp
AC
Egenskaper
Justerbar utgång, PFC
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 5,06" x B 3,37" x H 4,93" (128,5 x 85,5 x 125,2mm)
AC-spänning - Ingång
340-550VAC (3-fas)
Godkännande myndighet
CB, CE, cULus
Spänning - utspänning 1
24V
Minsta tillåtna belastning
Nej
Ström - utgång (max)
20A