TRME157M016R0030 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 1 087
Datablad
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 2 201
Datablad
Similar
I lager: 414
Similar
I lager: 681
Vishay Sprague
Vishay Sprague
150 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 16 V 2917 (metrisk 7343) 30mOhm