TPSD157M016R0085 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 535
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
I lager: 414
Datablad
Similar
I lager: 0
I lager: 1 564
I lager: 681
Direkt
Vishay Sprague
Direkt
KEMET
Vishay Sprague
150 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 16 V 2917 (metrisk 7343) 85mOhm
TPS Series
TPSD157M016R0085
DigiKeys produktnummer
TPSD157M016R0085-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TPSD157M016R0085
Beskrivning
CAP TANT 150UF 20% 16V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TPSD157M016R0085 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
85mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
D
Spänning - märkt
16 V