C931U222MUWDCA7317 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 142
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 0
Similar
Parametrisk ekvivalent
I lager: 5
Parametrisk ekvivalent
2200 pF ±20% 400VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C931U222MUWDCA7317
DigiKeys produktnummer
C931U222MUWDCA7317-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C931U222MUWDCA7317
Beskrivning
CAP CER 2200PF 400VAC Y5U RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C931U222MUWDCA7317 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
X1, Y1
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Radial, skiva
Kapacitans
Storlek/dimension
0,394" diam. (10,00mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)