C921U222MUVDBA7317 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
KEMET
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 4
Datablad
Uppgradering
I lager: 0
I lager: 142
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
2200 pF ±20% 400VAC Keramiska kondensatorer Y5V (F) Radial, skiva
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C921U222MUVDBA7317
DigiKeys produktnummer
399-9486-3-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C921U222MUVDBA7317
Beskrivning
CAP CER 2200PF 400VAC Y5V RADIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C921U222MUVDBA7317 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
X1, Y1
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Monteringstyp
Artikelstatus
Föråldrad
Inkapsling/låda
Radial, skiva
Kapacitans
Storlek/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)