C921U222MVVDBA7317 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
KEMET
I lager: 5
I lager: 0
I lager: 142
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
2200 pF ±20% 400VAC Keramiska kondensatorer Y5V (F) Radial, skiva
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C921U222MVVDBA7317
DigiKeys produktnummer
399-9487-1-ND - Remsbit (CT)
399-9487-3-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C921U222MVVDBA7317
Beskrivning
CAP CER 2200PF 400VAC Y5V RADIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C921U222MVVDBA7317 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
X1, Y1
Förpackning
Remsbit (CT)
Remsa och låda (TB)
Monteringstyp
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)