C322C152K2R5TA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 709
KEMET
I lager: 1 018
I lager: 0
Similar
Similar
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
TDK
Murata Electronics
Murata Electronics
1500 pF ±10% 200V Keramiska kondensatorer X7R Radial
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C322C152K2R5TA
DigiKeys produktnummer
399-4336-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C322C152K2R5TA
Beskrivning
CAP CER 1500PF 200V X7R RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C322C152K2R5TA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,260" (6,60mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)