FK26X7R2J152KN000 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TDK
I lager: 500
Datablad
Similar
TDK
I lager: 453
Datablad
Direkt
Murata Electronics
I lager: 0
Direkt
Murata Electronics
I lager: 1 404
Uppgradering
Uppgradering
KYOCERA AVX
1500 pF ±10% 630V Keramiska kondensatorer X7R Radial
FK26X7R2J152KN000
DigiKeys produktnummer
445-FK26X7R2J152KN000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FK26X7R2J152KN000
Beskrivning
CAP CER 1500PF 630V X7R RADIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
FK26X7R2J152KN000 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,217" x B 0,138" (5,50 x 3,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,236" (6,00mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)