RDER72E152K1K1H03B är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Murata Electronics
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
1500 pF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7R Radial
RDER72E152K1K1H03B
DigiKeys produktnummer
490-8912-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RDER72E152K1K1H03B
Beskrivning
CAP CER 1500PF 250V X7R RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RDER72E152K1K1H03B Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,124" (4,50 x 3,15mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,197" (5,00mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)