C320C152K2R5TA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KEMET
I lager: 1 720
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
I lager: 502
I lager: 92
1500 pF ±10% 200V Keramiska kondensatorer X7R Radial
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C320C152K2R5TA
DigiKeys produktnummer
399-4271-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C320C152K2R5TA
Beskrivning
CAP CER 1500PF 200V X7R RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C320C152K2R5TA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,290" (7,36mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)