C320C153K1G5TA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 583
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
I lager: 394
Similar
Similar
0.015 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
C320C153K1G5TA
DigiKeys produktnummer
C320C153K1G5TA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C320C153K1G5TA
Beskrivning
CAP CER RAD 15NF 100V C0G 10%
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C320C153K1G5TA Modeller
Kategori
Egenskaper
Låg ESL
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,290" (7,36mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)
Spänning - märkt
Ledartyp
Rak
Temperaturkoefficient
Basproduktens nummer
Arbetstemperatur
-55°C-125°C