C320C153KAG5TA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Parametrisk ekvivalent
0.015 µF ±10% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
C320C153KAG5TA
DigiKeys produktnummer
C320C153KAG5TA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C320C153KAG5TA
Beskrivning
CAP CER RAD 15NF 250V C0G 10%
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C320C153KAG5TA Modeller
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,290" (7,36mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C