C1206C104K1RAC9109 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
YAGEO
0.1 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
C1206C104K1RAC9109
DigiKeys produktnummer
399-C1206C104K1RAC9109TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C104K1RAC9109
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - märkt
Tillv.
Temperaturkoefficient
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)