Bilden för C1206T104K1RCL38847013 är inte tillgänglig
C1206T104K1RCL38847013
DigiKeys produktnummer
399-C1206T104K1RCL38847013TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206T104K1RCL38847013
Beskrivning
.100UF 100V
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.1 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Klassificeringar
COTS
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)