C1206C104K1RAC7215 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
YAGEO
0.1 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
C1206C104K1RAC7215
DigiKeys produktnummer
399-C1206C104K1RAC7215TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C104K1RAC7215
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C1206C104K1RAC7215 Modeller
Kategori
Spänning - märkt
Tillv.
Temperaturkoefficient
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)