C1206F104K1RAC31247665 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
0.1 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
C1206F104K1RAC31247665
DigiKeys produktnummer
399-C1206F104K1RAC31247665TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206F104K1RAC31247665
Beskrivning
.100UF 100V
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Öppet läge
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)