C0603C102J1REC31217042 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 26 330
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 9 415
Datablad
Walsin Technology Corporation
YAGEO
YAGEO
Murata Electronics
Bilden för C0603C102J1REC31217042 är inte tillgänglig
C0603C102J1REC31217042
DigiKeys produktnummer
399-C0603C102J1REC31217042TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0603C102J1REC31217042
Beskrivning
1000PF 100V
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1000 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,034" (0,87mm)