C0603C102J1RALTU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 9 334
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 2 584
Datablad
I lager: 181
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
1000 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
C0603C102J1RALTU
DigiKeys produktnummer
399-C0603C102J1RALTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0603C102J1RALTU
Beskrivning
CAP CER 1000PF 100V X7R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0603C102J1RALTU Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,034" (0,87mm)