C0603C102J1GALTU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 9 334
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 2 584
Datablad
Similar
Similar
I lager: 181
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
TDK
TDK
1000 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
C0603C102J1GALTU
DigiKeys produktnummer
399-C0603C102J1GALTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0603C102J1GALTU
Beskrivning
CAP CER 1000PF 100V NP0 0603
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0603C102J1GALTU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,034" (0,87mm)