C0402T104K8RCLTU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
0.1 µF ±10% 10V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
C0402T104K8RCLTU
DigiKeys produktnummer
399-C0402T104K8RCLTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0402T104K8RCLTU
Beskrivning
CAP CER 0402
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0402T104K8RCLTU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Klassificeringar
COTS
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)