C0402T104K8RALM705 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
0.1 µF ±10% 10V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
C0402T104K8RALM705
DigiKeys produktnummer
399-C0402T104K8RALM705TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0402T104K8RALM705
Beskrivning
.100UF 10.0V
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)