C0402T104K8RAL är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
0.1 µF ±10% 10V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
C0402T104K8RAL
DigiKeys produktnummer
399-C0402T104K8RAL-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0402T104K8RAL
Beskrivning
.100UF 10.0V
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Klassificeringar
COTS
Förpackning
Bulk
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)