C0402C121J5GALTU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 85
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 15 010
Datablad
I lager: 17 869
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
Direkt
YAGEO
Direkt
KYOCERA AVX
TDK
TDK
YAGEO
KYOCERA AVX
I lager: 194
120 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
C0402C121J5GALTU
DigiKeys produktnummer
399-C0402C121J5GALTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0402C121J5GALTU
Beskrivning
CAP CER 120PF 50V NP0 0402
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0402C121J5GALTU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)