LD025A121JAB2A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 194
Datablad
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 9 463
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 0
120 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
LD025A121JAB2A
DigiKeys produktnummer
LD025A121JAB2A-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LD025A121JAB2A
Beskrivning
CAP CER 120PF 50V NP0 0402
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
LD025A121JAB2A Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,022" (0,56mm)