XARR-10VF
DigiKeys produktnummer
455-4169-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XARR-10VF
Beskrivning
CONN RCPT HSG 10POS 2.50MM
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Natural 0,098" (2,50mm)
Kategori
Antal rader
1
Tillv.
Monteringstyp
Panelfäste
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Bulk
Fästtyp
Spärrhake
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Natural
Kontaktdonstyp
Isoleringsmaterial
Polyamid (PA), nylon
Kontakttyp
Stift
Arbetstemperatur
-25°C-85°C
Antal positioner
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Stigning
0,098" (2,50mm)