ASXAMSXAM22K305
DigiKeys produktnummer
455-3098-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASXAMSXAM22K305
Beskrivning
JUMPER SXAM-01T-P0.6 X2 12"
Detaljerad beskrivning
Svart 22 AWG byglingstråd Stift till stift Tenn 12,0" (304,8mm)
Kategori
Ledningsdimension
22 AWG
Kontaktände
Stift till stift
Basproduktens nummer
Längd
12,0" (304,8mm)