ASXAMSXAM22K102
DigiKeys produktnummer
455-4113-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASXAMSXAM22K102
Beskrivning
JUMPER SXAM-01T-P0.6 X2 4"
Detaljerad beskrivning
Svart 22 AWG byglingstråd Stift till stift Tenn 4,00" (101,60mm)
Kategori
Ledningsdimension
22 AWG
Kontaktände
Stift till stift
Basproduktens nummer
Längd
4,00" (101,60mm)